Apartment 2+1 me Qira ne Tirane


Apartament me Qira 2+1 ne Tirane. Ngjitur me bulevardin "Zogu I", dhe vetem 200 metra nga sheshi Skenderbej

Informacione rreth Apartamentit me Qera ne Tirane

 • Siperfaqja e apartamentit - 130 m2
 • 2 dhoma gjumi
 • 1 banje me kabine dushi te re
 • Kondicioner
 • Dhoma e ndejtes e kompletuar me te gjitha te nevojshmet dhe me set TV
 • Telefon
 • Internet
 • Kuzhine me cdo gje te nevojshme: plan gatimi elektrik dhe me gaz, frigorifer, furre, mikrovale.
 • Tavoline ngrenie me 6 karrige.
 • Dhome gjumi cift me krevat dopio, dollap dhe kondicioner.
 • Dhome gjumi tek me 2 krevate dhe dollap.
 • Dera kryesore e blinduar.
 • 1 ashensor ne ndertese                                                          
 • Apartamenti eshte ne kat te shtate
 • 1 ballkon
 • Apartamenti vjen me nje garazh nentokesor me nje cmim shtese prej 50 euro/muaj.

Similar Listings