Apartament 3+1 ne Shitje ne Tirane


Apartament luksoz ne nje godine te re dhe moderne ne Tirane. Cilesi shume e mire, i rehatshem, me drite, i qete dhe ndodhet 2 minuta larg nga liqeni.

Karakteristikat e Apartament per Qira

 • Siperfaqe - 120 m2
 • Pozicionuar ne katin e tete te rezidences
 • Eshte apartament me shume drite dhe me mobilim luksoz
 • Pajisur me elektroshtepiake moderne
 • Sistem kondicionimi me Fan Coil
 • Dhome ndenje e madhe me:
  • zone dite
  • zone ngrenie
  • kuzhine e pajisur me cdo gje te nevojshme
 • 2 dhoma gjumi me:
  • dollap
  • krevate dopio
  • kondicioner
 • Dy banja komode me:
  • dush
  • bide
 • Rezidenca eshte nga me te mirat ne qytetin e Tiranes. Ajo ofron shume lehtesira te cilat nuk mund t'i gjeni ne vend te tjera ne Tirane:
  • Pishine
  • Fitness club
  • SPA
  • Bar & Restorante
  • Dyqane
  • Siguri
  • Menaxhim prone

Similar Listings