Apartament me qera ne Tirane


Apartament me qera i cilesise se larte ne nje kompleks rezidental ne Tirane, prane liqenit.

Karakteristikat:

  • Apartamenti eshte me shume drite, i qete, i mobiluar bukur dhe i pajisur me te gjitha lehtesirat moderne.  
  • 1 ambjent i madh ndenje.
  • 1 dhome gjumi e mobiluar.
  • Sistem kondicionimi Fan coil..
  • Kuzhine e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.
  • Spote ne apartament.
  • 1 banjo me kabine dushi.
  • Kompleksi Rezidental ka bar-restorant, dyqane, pishine, fitnes dhe sauna.

Similar Listings