Apartament 2+1 ne Tirane


Apartament me qera me dy dhoma gjumi, ne afersi te parkut te Tirane.

Karakteristikat e Apartamentit me Qera ne Tirane:

 • Apartamenti 140m2.
 • Apartament me dy dhoma gjumi
 • Dhome ndenje
  • 2 divane dhe dy kolltuqe tek
  • TV
  • AC
 • Kuzhina e kompletuar
  • frigorifer
  • furre
  • aspirator
  • lavastovilje
  • tavoline ngrenje
 • Dhome gjumi
  • Krevat dopio
  • garderobe
  • A/C
 • Dhome gjumi
  • 2 krevate tek
  • garderobe
  • tavoline
 • Dy banja
  • 1 banje me vaske
  • 1 banje me dush
 • Kati 3 i nderteses
 • Lidhje interneti ne apartament
 • Ballkon
 • Parking i perfshire
 • Orientimi Veri
 • Ndertese me 10 kate
 • Dy ashensore

Apartamente Qira ne Shqiperi

2   2    140 m2

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings