Apartament me Qera ne Tirane me Nje Dhome Gjumi


Apartament me nje dhome gjumi ne Tirane. Apartamenti eshte komplet i mobiluar dhe me nje interier te vecante. Vetem disa minuta larg qendres se qytetit.

Informacion i detajuar mbi Apartament per Qira ne Tirane:

 • Siperfaqja  - 75m2
 • Apartament me nje dhome gjumi
 • 1 Kondicioner
 • Salloni me :
  • divan dhe kolltuk
  • tavoline dhe 4 karrige
  • televizor
 • Dhome gjumi me :
  • krevat dopio
  • dollap
 • Kuzhina e kompletuar me paisje te reja
  • frigorifer
  • sobe
  • aspirator
 • 1 Banjo e kompleuar
 • Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te banimit
 • 1 Ballkon
 • Rezidenca ka 9 kate
 • Ashensor

Apartamente Qira ne Shqiperi

1   1    75 m2

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings