Apartament me Qera ne Tirane. Tre Dhoma Gjumi tek Ekspozita


Apartament me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet mbrapa Ekspozites dhe eshte komplet i mobiluar.

Karakteristikat e Apartamentit me Qera ne Tirane:

 • Siperfaqja - 150 m2
 • Apartament me 3 dhoma gjumi
 • Salloni me:
  • divane
  • TV
  • satelite
  • DVD
  • kondicioner
 • Kuzhina e ndare me vete me:
  • furre me mikrovale
  • frigorifer
  • toster
  • sobe me gas + elektrike
  • tavoline ngrenie me 4 karrige
 • Dhome gjumi me:
  • krevat dopio
  • dollap
  • kondicioner
 • Dhome gjumi me:
  • krevet dopio
  • dollap
 • Dhoma e 3 e perdorur si studio
 • 1 Banjo me vaske
 • 1 Banjo me dush dhe makine larese
 • Te gjitha dhomat me parket
 • Telefon & internet
 • Ndodhet ne katin e 4 banues
 • Dy ballkone
 • Orientimi nga veriu
 • Zone shume e qete
 • Parkim nen toke

Apartamente Qira ne Shqiperi

3   2    150 m2

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings