Apartament me dy dhoma gjumi me qera ne Tirane, Shqiperi.


Apartament me dy dhoma gjumi me qera ne Tirane, ne zonen e Bllokut. Vetem pak minuta larg qendres. Krejtesisht i mobiluar me gjithshka qe nevojitet dhe teper i bollshem.

Karakteristikat e apartmentit :

 • Siperfaqja  - 114m2
 • Apartament me dy dhoma gjumi
 • Kondicioner
 • Kuzhina e kompletuar me  :
  • Frigorifer
  • Sobe elec + gas
  • Lavastovilje
  • Aspirator
  • Toster
 • Salloni me  :
  • Divane
  • Televizor LCD
  • Satelite 
  • Tavoline ngrenie per tete persona
 • Dhome gjumi me  :
  • Krevat dopio
  • Dollap i madh me kanate
  • Banjo me hidro-masazh brenda
  • Karrige
 • Dhome gjumi me :
  • Krevat tek
  • Dollap
  • Televizor LCD
  • Tavoline kompiuteri me gjithe karrige
 • Banjo e dyte me kabine dushi
 • Ballkon me tavoline dhe karrige
 • Apartamenti ndodhet ne katin e peste te banimit
 • Pallati eshte me dymbedhjete kate
 • Ashensor

Similar Listings