Vile me tre dhoma gjumi per qera ne Tirane


Vile ne Tirane me Qera ne kushte shume te mira. Ndodhet ne nje ambjent te qete ne rrugen Bilal Golemi vetem dhe 10 minuta me kembe nga liqeni.

VILE me QERA ne TIRANE:

 • Tre kate ne total
 • Ndertim i cilesise se larte
 • Cdo dhome e pajisur me kondicioner
 • Kati perdhe - 175m2
 • Kati i pare - 165m2
 • Papafingo -150m2 and 150m2 verande
 • Vile me tre dhoma gjumi
 • Dhoma matrioniale me banjo brenda
 • Tre banjo
 • Parkim
 • 100m2 oborr

Similar Listings