Apartament me qera ne Tirane


Apartament 2+1 me qera ne Tirane, ne zonen e bllokut. Apartamenti eshte i mbajtur shume mire dhe eshte komplet i mobiluar.

Karakteristikat e Apartament me Qera ne Bllok

 • Siperfaqja e apartamentit - 120m2.
 • Apartament me 2 dhoma gjumi.
 • Dhome ndenje e madhe me:
  • Kend
  • TV
  • Tavoline ngrenie
  • Kondicioner
 • Kuzhine e kompletuar me:
  • Frigorifer
  • Furre elektrike
  • Aspirator
  • Lavastovilje
 •  Dhome matrimoniale e gjumit me:
  • Krevat dopjo
  • dollap i madh
  • Kondicioner
  • Komo
  • Ballkon
 • Dhome gjumi tjeter me:
  • 2 krevate tek
  • Dollap
  • Tavoline pune
  • Komo
 • 2 banjo me vaske dhe lavatrice, tjetra me kabine dushi
 • 2 kondicionere ne apartament.
 • Apartamenti ne kat te nente
 • 2 ballkone.
 • Orientimi: perendim
 • Rezidence me 10 kate ne total.

Similar Listings