Apartament me dy dhoma gjumi per qera ne Tirane.


Apartament me dy dhoma gjumi me qira ne Tirane. Apartamenti eshte i mobiluar dhe eshte gati per banim. Vetem pak minuta larg qendres se qytetit dhe ne nje zone te qete.

Karakteristikat e Apartament me Qira ne Tirane:

 • Siperfaqe - 126m2
 • Dy dhoma gjumi
 • Krejtesisht i kompletuar
 • Salloni me:
  • Divane
  • TV
  • Satelite
  • Tavoline ngrenie me 6 karrige
  • Kondicioner
 • Kuzhina e ndare:
  • Frigorifer
  • Furre
  • Pianure
  • Tavoline ngrenie me 3 karrige
  • Lavastovilje
 • Dhome gjumi:
  • Krevat Dopio
  • Garderobe
  • Komodine me pasqyre
  • Banjo me vaske
  • Kondicioner
 • Dhome gjumi:
  • Krevat tek
  • Garderobe
  • Tavoline pune
 • Te gjitha dhomat kane ndricim natyral
 • Kondicioner ne cdo dhome
 • Banja e dyte me:
  • Kabine dushi
  • Makine larese
 • Dy ballkone
 • Internet
 • Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te banimit
 • Ndertese me 11 kate
 • Ashensor

Similar Listings