Apartament 3+1 me qera ne Tirane, Shqiperi


Apartament me tre dhoma, kuzhine e dhome dite me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet prane rruges Fatmir Haxhiu ne kryeqytet, Tirane.

Karakteristikat e Apartamentit me Qera ne Tirane:

 • Siperfaqja e apartamentit - 216 m2
 • Dhome dite
 • Kuzhine
 • Tre dhoma gjumi
 • Dollap dhome
 • Tre banjo
 • Orientimi Veri
 • Pozicionuar ne katin 5
 • Qender tregtare ne ndertese:
  • Zyra bankare
  • Bare dhe restorante
  • Supermarket
  • Dyqane mode
 • Pese minuta nga qendra e Tiranes

Similar Listings