Apartament 3+1 me qera ne Tirane, Shqiperi


Apartament tre dhoma gjumi me qera ne Tirane. E vendosur prane rruges se Elbasanit, apartamenti eshte ne distance te shkurter nga bulevardi kryesor dhe qendra e qytetit. Apartamenti eshte ne kushte shume te mira me parket druri.

Karakteristikat e Apartamentit me Qera ne Tirane:

 • Siperfaqja e apartamentit - 160 m2
 • Dhoma e dites me:
  • Divane
  • Tryeze mesi
  • TV
 • Dhoma matrimoniale me:
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Komo me pasqyre
 • Dhoma e dyte e gjumit me:
  • Dy krevate tek
  • Dollap
  • Tavoline zyre
 • Dhoma e trete me:
  • Tavoline zyre
  • Dy poltrona
 • Kuzhina me:
  • Frigorifer
  • Lavapjate
  • Furre elektrike
  • Aspirator
 • Dy banjo ne kushte shume te mira
 • Korridor
 • Kondicioner ne te gjitha dhomat
 • Ngrohje qendrore
 • Parket ne apartament
 • Dy ashensore ne ndertese
 • Nje hapesire per parking
 • E vendosur ne katin e 8-te
 • Ndertesa ka 10 kate

Similar Listings