Apartament 1+1 per Qira ne Tirane


Apartament 1+1 me Qira ne Tirane.Apartament i mobiluar shume mire ne rrugen "Lidhja e Prizrenit".Vetem disa metra larg qendres se Tiranes.

Apartament per Qira ne Tirane prane parkut dhe liqenit artificial:

 • Siperfaqja e apartamentit-70m2
 • Internet
 • Ballkon me tavoline dhe karrike
 • Dhome ndenje me aneks kuzhine me :
  • Divane
  • Tavoline kafeje
  • TV
  • Kondicioner
  • Tavoline ngrenie
  • Mikrovale
  • Furre
  • Frigorifer
 • Dhoma e gjumit me :
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Sirtar
  • Hyrje per ne ballkon
 • Banjo me :
  • Dush
  • Lavatrice
 • Ndodhet ne katin e 4
 • Ashensor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings