Vile me Qera ne nje kompleks vilash


Vile e kendshme Jepet me Qera ne Tirane. Gjendet ne nje kompleks shume te mire ne periferi te Tiranes vetem disa minuta larg qytetit.

Karakteristikat e Viles me Qera ne Tirane:

 • Siperfaqja 320 m2 
 • Pese dhoma gjumi 
 • Kater banjo 
 • Dy dhoma ndenje
 • Nje kuzhine
 • Siperfaqja e kopeshtit 470 m2 
 • Dy vende parkimi
 • Kompleksi rezidencial perfshin: 
  • bar & restaurant
  • park lojrash per femije
  • Verari
  • Pishine te hapur
  • Qender shendesore dhe bukurie (fitness, spa, sauna)
  • Palester dhe ambjente sportive
 • Rezidenca gjendet afer qendres tregtare TEG

Similar Listings