Dupleks me tre dhoma gjumi me qira ne Tirane


APARTAMENT DUPLEKS me TRE DHOMA GJUMI ne TIRANE me QIRA. Apartamenti ndodhet ne nje distance te shkurter nga zona e Bllokut dhe Parku i Madh i Tiranes. 

APARTAMENT DUPLEKS  me QIRA ne TIRANE:

 • Siperfaqja - 230 m2
 • Vendodhja afer Bllokut
 • Tre dhoma gjumi 
 • Nje sallon:
  • Divane
  • TV LCD 
  • Tavoline kafe
  • Kondisioner
  • Oxhak
 • Kuzhine e ndare:
  • Sobe
  • Pianure
  • Frigorifer
  • Mikrovale
  • Tavoline ngrenie + karrige
 • Dhoma matrimoniale:
  • Krevat dopjo
  • Dollap
  • Kondisioner
 • Dhoma e dyte e gjumit:
  • Krevat dopjo
  • Dollap
  • Kondisioner
 • Dhoma e trete e gjumit:
  • Dy krevat tek
  • Dollap
  • Kondisioner
 • Tre banjo
 • Nje verande te madhe
 • Lavatrice

 

Apartamente Qira ne Shqiperi

3   3    230 m2

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings