Apartament 2+1 me Qera ne Tirane, ne nje Rezidence te Mbyllur


APARTAMENT i ri ne TIRANE ne REZIDENCEN KODRA e DIELLIT. Ajeri i paster i kodrave te pjeses jugore te Tiranes dominon prane kesaj rezidence. Apartamenti ka nje arredim shume te bukur dhe funksional, me drite dhe i qete . I pershtatshem per kater persona. 

APARTAMENT ne TIRANE me QERA ne REZIDENCEN KODRA e DIELLIT:

Siperfaqja e apartamentit: 90m2

Hyrja ndodhet ne kat te 2te te nderteses

Shume e ndritshme, e qete dhe e mobiluar ne menyre moderne

Dhome ndenje e madhe me:

 • Zone dite
 • Zone ngrenie
 • Kuzhine me plan te hapur

Kuzhina e paisur me:

 • Sobe elektrike
 • Frigorifer 
 • Aspirator 
 • Mikrovale

Dhoma e gjumit matrimoniale:

 • Kondicioner
 • Krevat dopio
 • Garderobe dhe pasqyre
 • Televizor

Dhoma e dyte me:

 • Nje krevat trecereksh
 • Garderobe dhe pasqyre

Tualeti me paisje te cilesise se larte

Rezidenca Kodra e Diellit 2 është e pozicionuar në Jug të Tiranës, dhe vetëm disa minuta ecje larg Parkut të Liqenit, zonës së ish-bllokut dhe Stadiumit Dinamo.

Ajo perfshin pishine dimerore dhe te hapur, palester, spa, qender bukurie etj. 

Apartamente Qira ne Shqiperi

2   1    90 m2

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings