Vile e madhe me Qera ne Rezidence prane Tiranes


VILE me QERA ne TIRANE ne Longhill residence. Vila është e bukur dhe e rehatshme dhe zona plotesisht e qetë dhe me ajer te paster.

Karakteristikat e Viles me Qera

 • Siperfaqja Viles - 230m2
 • Dhome ndenje me:
  • Oxhak
 • Kuzhina e kompletuar me: 
  • Tavoline ngrenie
  • Sobe gatimi
  • Frigorifer
  • Aspirator
 • Kater dhoma gjumi 
 • Tre banja 
 • Siperfaqja e kopeshtit 350m2
 • Cilesi e larte ndertimi 
 • Dy hapesira parkimi 
 • Sistem qendror ngrohes/ftohes
 • Pishine ne kompleks 
 • Kompleksi rezidencial perfshin: 
  • bar & restaurant
  • zone per lojra per femije
  • Verari
  • Qender shendeti dhe bukurie (fitness, spa, sauna)
  • Palestra dhe ambjente sportive
 • Afer Qendres TEG

Apartamente Qira ne Shqiperi

4   3    230 m2

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings