Apartament 1+1 me Qira ne Tirane


APARTAMENT me QERA ne TIRANE. Ky apartament ndodhet ne kompleksin rezidencial KIKA 2, ne Rrugen "Tish Dahija". Vetem 10 minuta larg nga zona e Bllokut. Afer dyqaneve dhe qendrave te tjera te rendesishme.  Kompleks rezidencial me kushte shume te mira.

APARTAMENTIT me QIRA ne TIRANE, ne Residence KIKA 2 :

 • Siperfaqja - 59 m2
 • Dhoma e ndenjes
  • Divane
  • TV Plazma
  • Tavoline ngrenie per 4 persona
  • Kondicioner
 • Kuzhina e kompletuar me:
  • Frigorifer
  • Furre
  • Pianure
  • Aspirator
 • Nje dhome gjumi
  • Krevat dopio
  • Dollap rrobash
  • Kondicioner
  • Komo me pasqyre
 • Nje banjo me lavatrice 
 • Internet WiFi ne apartament 
 • Parking ne garazh ( Pagese ekstra)
 • Dy ashensore ne ndertese
 • I disponueshem per periudha te shkurtra qeraje - 20 euro nata
  • Min 3 nete qendrimi

 


Similar Listings