Apartament 2+1 me Qira ne Tirane,afer qendres se qytetit


Apartament me Qira ne Tirane, ne zonen e Bllokut.Apartament i ndritshem dhe i mobiluar shume mire afer me qendren e qytetit. Eshte zgjidhja perfekte per ju.

Apartament me Qira ne Tirane :

 • Siperfaqja e apartamentit-120m2
 • Verande me nje tavoline dhe tre karrike
 • Dhome ndenje dhe aneks kuzhine me :
  • Divane
  • Tavoline kafeje
  • Kondicioner
  • Tavoline ngrenie
  • Frigorifer
 • Dhome matrimoniale me :
  • 1 krevat Dopio
  • Dollap
 • Dhoma e dyte e gjumit me :
  • 2 krevate tek
  • Dollap
 • Banjo me :
  • Dush
 • Ndodhet ne katin e 1

 

 


Similar Listings