Apartament 2+1 me Qira ne Tirane,afer qendres se qytetit


Apartament i madh me Qira ne Tirane , afer qendres se qytetit. I mobiluar shume mire dhe nje vend dhe pozicion shume i favorshem per te gjithe ata qe deshirojne te kalojne kohe te kendshme ne Tirane.

Apartament me dy dhoma gjumi me Qira ne Tirane :

 • Siperfaqja e apartamentit -100m2
 • Ballkon i madh me karrike
 • Dhome ndenje me aneks kuzhine me :
  • Divane
  • TV
  • Tavoline kafe
  • Tavoline ngrenie
  • Furre
  • Aspirator
  • Frigorifer
  • Kondicioner
 • Dhoma e pare e gjumit me :
  • 2 krevate tek
  • Dollap
  • Kondicioner
 • Dhoma tjeter me :
  • Pajisje per stervitje
  • Kondicioner
 • Banjo me :
  • Dush
  • Lavatrice
 • I vendosur ne katin e 6
 • Ashensor

 

 

 

 

 

 

 

 

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings