Apartament 2+1 me Qira ne Tirane,afer qendres se qytetit


Apartament me Qira ne Tirane, afer qendres se qytetit. Apartament i mrekullueshem dhe i mobiluar shume mire eshte zgjedhja e duhur per ju.

Apartament me dy dhoma gjumi me Qira ne Tirane :

 • Siperfaqja e apartamentit-100m2
 • Ballkon
 • Dhome ndenje me aneks kuzhine me :
  • Divane 
  • TV
  • Tavoline ngrenie
  • Frigorifer 
  • Furre
  • Aspirator
  • Kondicioner
 • Dhome matrimoniale me :
  • Krevat Dopio
  • Dollap
  • Sirtare
 • Dhoma tjeter :
  • 2 krevate tek
  • Dollap
 • Banjo me :
  • Dush
  • Lavatrice
 • Ndodhet ne katin e 6
 • Ashensor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apartamente Qira ne Shqiperi

0   1    100 m2

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings