Jepet me qira Apartament 1+1, prane Qendres


Jepet me qira Apartament 1+1. E vendosur pranë qendrës së qytetit, me shumë Restorante dhe Bare, pranë qendrës Toptani. Prej këtu ju mund të ecni pak minuta dhe ju mbërrini në zonën e bllokut, ku ndodhen shumë zyra.

Jepet me qera Apartament 1+1, prane Qendres

 • Siperfaqja: 45m2
 • Kati i 3-te
 • Pallat 9-katesh
 • WiFi + TV kabllor
 • Dhoma e Ndenjes + kuzhina
  • Kend Kuzhine
  • Frigorifer
  • Furre
  • Pianur
  • Aspirator
  • TV Plazma
  • Divan
  • Tavoline e Vogel + 2 karrige
 • Dhoma e Gjumit
  • Krevat Dopio
  • Rafte rrobash 
  • Sirtare
  • Pasqyre
 • Banjo
  • Dush
  • Lavaman
  • Pasqyre
  • WC
  • Bide
 • Korridor
  • Lavatrice
 • Ballkon i Vogel
 • Max 3 Adult + 1 femije nen 4 vjec

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings