Apartament Me Qira Pazari i Ri, Tirane


Apartment 1+1 tek Pazari i Ri. Apartament ndodhet pranë Qendrës së Qytetit, shumë e rehatshme. Është vetëm 5 minuta nga zona kryesore, si: Blloku, Liqeni Artificial dhe afër stacionit kryesor të autobusëve

Apartment 1+1 tek Pazari i Ri

 • Siperfaqja e Apartamentit - 70m2
 • Siperfaqja e ballkonit - 10m2
 • Ndodhet ne katin e 6-te
 • Internet Falas
 • Dhome Ndenje
  • Dy Divane
  • 2 Kolltuqe
  • TV Plazma
  • Kondicioner
  • Frigorifer
  • Tavoline Mesi
 • Kuzhina
  • Aspirator
  • Sobe
  • Tavoline + 4 karrige
 • Dhome Gjumi
  • Dy krevat Tek
  • Dollap Rrobash
  • Pasqyre
  • Orendi
 • Holl
  • Lavatrice
  • Bibloteke
 • Banjo
  • Kabine Dushi
  • Pasqyre
  • Lavaman
  • WC
  • Bide
 • Ballkoni
 • Dy Karrige
 • Max Dy persona te rritur

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings