Apartament per shitje te Kopshti Botanik


Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Botanik ne Tirane. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.

Karakteristikat e Apartament per Shitje ne Tirane:

 • Apartamenti ndodhet prane Kopshti Botanik
 • Pak minuta larg qendres se qytetit  
 • Siperfaqja 123 m2
 • 2 dhoma gjumi 
 • 1 dhome gjumi me:
 • tualet
 • ballkon
 • Kuzhina me te gjitha pajisjet
 • Kuzhina dhe salloni ne nje ambient
 • 1 ballkon
 • 2 tualete
 • Kondicioner ne cdo dhome
 • Ndodhet ne katin e pare banim
 • Ndertesa ka 6 kate
 • Ashensor

* Mobiljet jane te perfshira ne cmim


Similar Listings