Vile per shitje ne Tirane, e sapondertuar dhe me kushte te shkelqyera


Vile per Shitje ne Tirane. Prona ndodhet prane nje prej qendrave tregtare me te njohura ne vend dhe ofron kushte shume te mira.

Karakteristikat e Vile ne Shitje ne Tirane:

 • Siperfaqja e Vile per Shitje eshte 600 m2 
 • Siperfaqja e truallit 1130 m2 
 • Prona per shitje ndodhet ne nje lagje te re ne Tirane
 • Bodrum, kat perdhes dhe kat i pare
 • 1 dhome ndenje e madhe
 • 3 dhoma gjumi + 1 dhome gjumi dyshe
 • 3 banja 
 • Garderoba
 • Kondicionere
 • Verande e kendshme me pamje te bukura 
 • 2 vende parkimi 
 • Mjedise te mrekullueshme natyrore
 • Park prej disa hektaresh qe perfshin
  • Fushe basketbolli
  • Fushe tenisi 
  • Klub
  • Park natyral me peme
 • Ndertimi i pishines eshte opsionale
 • Ndodhet prane nje nga qendrave tregtare me te medha ne vend 
 • Ekip profesional qe siguron sherbime menaxhimi 24/7
 • Tarifa menaxhimi qe fillojne nga 90 Euro/muaj 

* Deri ne 70% financim nga bankat vendase


Similar Listings