Vile per shitje ne qytetin e Tiranes, Shqiperi.


Vile per shitje ne qytetin e Tiranes ne Lunder. Vetem 15 minuta larg qendres se qytetit ne nje kompleks cilesor dhe nen mbikqyrje. Kuzhina me te gjitha paisjet e nevojshme.

Karakteristikat e Vile per Shitje ne Tirane:

 • Siperfaqja - 314 m2
 • Vile me tre kate
 • Sistem qendror ngrohjeje
 • Panele diellore
 • Kati perdhes:
  • Sallon i kompletuar:
   • Divane
   • TV
   • Oxhak
  • Kuzhine e ndare e mobiluar
  • Dhome pritjeje
  • Depo
  • Garderobe
  • Nje banjo
 • Kati i pare i banimit:
  • Dhome gjumi me nje banjo brenda
  • Dy dhoma gjumi
  • Nje banjo 
  • Lavanderi
 • Kati i dyte i banimit:
  • Dhome gjumi
  • Dhome lojrash
  • Nje banjo
  • Te dya dhomat kane dalje ne verande
 • Oborr me kend lojrash per femije
 • Pishine 70 m2
 • Bar dhe barbecue
 • Vend parkimi per 3 makina
 • Kompleks i ruajtur me kamera 

* Mobilimi nuk eshte i perfshire ne cmim 

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings