Apartament 2+1 ne Shitje ne Tirane.


Apartament me dy dhoma gjumi, per shitje ne Tirane. Vendosur prane Parkut te Madh, ky apartament ju ofron qetesine dhe ajerin e paster te cilat e bejne ideale per ta marre me qera.

Karakteristikat e Apartamentit 2+1 per Shitje ne Tirane:

  • Siperfaqja e apartamentit 92m2
  • Dy dhoma gjumi
  • Nje dhome ndenie
  • Nje kuzhine
  • Nje tualet
  • Akses ne ballkon
  • Konstruksion i cilesise se larte
  • Ashensor ne ndertese
  • Apartament i ndritshem dhe i ngrohte

**Mobiliet nuk jane te perfshira ne cmim

 


Similar Listings