Apartament 2+1 per Shitje ne Tirane, prane zones se Bllokut


Apartament 2 + 1 per shitje ne Tirane. E vendosur në afërsi të Parkut të Madh dhe zonës popullore të Bllokut, ky apartament ju ofron mundësinë të keni gjithçka që ju nevojitet brenda një distance te shkurter. 

Apartament 2 + 1 per shitje ne Tirane

Siperfaqja e apartamentit: 95m2

Dhoma e ndenjes me :

 • kolltuqe
 • tavoline mesi
 • tavoline ngrenie
 • Tv
 • kondicione

Kuzhina me:

 • sobe
 • frigorifer
 • aspirator
 • mikrovale
 • lavastovilje

Dhoma e gjumit me :

 • krevat dopjo
 • dollap me pasqyre
 • Tv

Dhoma tjeter me :

 • dy krevat tek
 • tv
 • tavoline pune
 • dolla

Banjo e pajisur me pajisje shume cilesore

Apartamenti ka 1 ballkon 

Ndodhet ne katin e dyte

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings