Apartament me qera ne Vlore


Apartament 1+1 ne Vlore vetem 100 m larg nga plazhi. Ne plazhine e bukur te Radhimes dhe shume afer parkut te Llogarase. I pershtatshem per maksimumi 5 te rritur + 1 femije nen 4 vjec.

Karakteristikat e Apartamentit me Qira ne Vlore

 • Siperfaqe - 70 m2.
 • Ballkon - 8 m2
 • 1 dhome gjumi me:
  • krevat dopio
  • krevat tek
  • dollap
 • Dhome ndenje me:
  • kend gatimi
  • 2 krevate tek
 • 100 m nga plazhi.
 • Banje me dush
 • Ballkon
 • TV
 • Ajer te kondicionuar
 • Pozicionuar ne katin e pare
 • Vend parkimi ne oborr
 • Pamje panoramike deti
 • Tavoline dhe karrige ne ballkon
 • Maksimumi 5 te rritur + 1 femije nen 4 vjec.

Cmimet javore:

 • 12 Jan - 11 May:.............240 Euro/week
 • 11 May - 08 Jun:.............270 Euro/week
 • 08 Jun - 07 Jul:...............345 Euro/week
 • 06 Jul - 13 Jul:............... 470 Euro/week
 • 13 Jul - 17Aug:...............520 Euro/week
 • 17 Aug - 24 Aug:............ 470 Euro/week
 • 24 Aug - 31 Aug:............ 345 Euro/week
 • 31 Aug - 14 Sep:............ 270 Euro/week
 • 14 Sep - 14 Dec:............ 240 Euro/week
 • 14 Dec - 04 Jan:............. 345 Euro/week

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings