Shtepi Pushimi me Qira ne Vlore


SHTEPI PUSHIMI LUKSOZE ME QIRA 1+1 NE UJIN E FTOHTE, VLORE:

Siper brigjeve te ujerave te kristalta ne qytetin e Vlores tek Uji i Ftohte, jepet me qira një apartament i mrekullueshem me nje dhome gjumi dhe nje banjo. I kompletuar dhe i arreduar ne menyre moderne, me pamje panoramike të detit dhe te ishullit te Sazanit. Apartamenti eshte i pershtatshem per 4 persona dhe nje femije nen 4 vjec. Qyteti i Vlores njihet per rolin e tij vendimtar ne historine e Shqiperise.

APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI NE VLORE: UJI I FTOHTE

 • Siperfaqja apartamentit:72 m2
 • Nje dhome gjumi
 • E vendosur ne katin e katert 
 • Ajer i kondicionuar
 • Wi-Fi falas
 • Dhoma e ndenjes:  
  • TV plazma
  • Kuzhine e kompletuar
  • Tavoline per ngrenie
  • Makine kafeje
  • Frigorifer
  • Sobe
  • Aspirator
  • Friz per ngrirje
  • Wi-Fi
  • Ajer i kondicionuar
  • Dalje ne ballkon 
  • 2 divane
 • Dhoma e gjumit:
  • Krevat dopio
  • Pasqyre
  • Dollap
  • Garderobe
  • Dalje ne ballkon
  • Pamje nga deti
 • Banjo:
  • Dush
  • Uje i ftohte/nxehte
  • Lavatrice
  • Tualet/Lavaman 
 • Parkim me rezervim 
 • Ashensor
 • I pershtatshem per 4 te rritur + 1 femije nen 4 vjec

Weekly prices:

 • 12 May – 08 Jun:...................230Euro/week
 • 09 Jun –  06 Jul:....................300 Euro/week
 • 07 Jul –  13 Jul: ....................390 Euro/week
 • 14 Jul –  27 Jul: ....................440 Euro/week
 • 28 Jul  – 12 Aug: ...................460 Euro/week
 • 13 Aug – 24 Aug: ..................440 Euro/week
 • 25 Aug – 01 Sep: ..................330 Euro/week
 • 02 Sep – 09 Sep: ..................300 Euro/week
 • 10 Sep – 14 Dec: ..................230 Euro/week
 • 15 Dec-   04 Jan:....................300 Euro/week

 

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings