Shtepi Pushimi me Qira ne Vlore me Pishine


Shtepi Pushimi me Qera ne Vlore me pishine. Shtepi e mrekullueshme ne Ujin e Ftohte, ne Vlore. Me hapesira te bollshme, arredim modern dhe e pajisur me gjithcka qe ju duhet per pushime. Shtepia ka gjithashtu edhe nje ballkon te bollshem me pamje fantastike te detit dhe qytetit.

Shtepi pushimi me Qera ne Vlore me pishine

 • Siperfaqja e apartamentit 70 m2
 • Dhome gjumi
 • Ballkon me tavoline & karrige
 • Pamje panoramike e detit
 • Ndodhet ne katin e katert
 • Ajer i kondicionuar
 • Parking Falas
 • Hyrje ne pishine Falas
 • 30 metra larg bregut te detit
 • Internet falas
 • Dhoma e ndenjes & Kuzhina
  • TV Plazma
  • Divan Kend
  • Kushine & Ene Kuzhine
  • Furre & Pianure
  • Tavoline ngrenie + karrige
  • Frigorifer 200 lt
 • Dhoma e gjumit cift
  • TV Plazma
  • Dollap
  • Krevat cift
  • Pamje nga deti
 • Banjo
  • Dush me kabine
  • Uje i ftohte/ nxehte
  • Lavaman me pasqyre
  • Tualet & Bide
  • Lavatrice
 • Pishine e jashtme
  • Dimensionet pishina e jashtme 12m x 8m
  • Pamje panoramike
  • Shezllone falas
  • Hyrje e lire
 • Per 3 te rritur + 1 femije nen 4 vjec

Weekly prices:

 • 12 Jan - 11 May:.............255 Euro/week
 • 11 May - 08 Jun:.............285 Euro/week
 • 08 Jun - 07 Jul:...............365 Euro/week
 • 06 Jul - 13 Jul:............... 495 Euro/week
 • 13 Jul - 17Aug:...............550 Euro/week
 • 17 Aug - 24 Aug:............ 495 Euro/week
 • 24 Aug - 31 Aug:............ 365 Euro/week
 • 31 Aug - 14 Sep:............ 285 Euro/week
 • 14 Sep - 14 Dec:............ 255 Euro/week
 • 14 Dec - 04 Jan:............. 365 Euro/week

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings