Shtepi Pushimi 2+1 me Qira ne Vlore


SHTEPI PUSHIMI 2+1 NE QYTETIN E VLORES: Apartamente te kompletuara totalisht me 2 dhoma gjumi ne nje nga ndertesat me cilesore ne Vlore, me pamje te mrekullueshme te detit Jon. Te gjitha apartamentet kane akses falas ne pishinat e brendshme dhe te jashtme. Pishinat kane edhe rreshqitese per femije e te rritur. I pershtatshem per kater persona.

SHTEPI PUSHIMI 2+1 ME QERA NE VLORE:

 • Siperfaqja e apartamentit: 70 m2
 • Ka 2 dhoma gjumi
 • Ndodhet ne katin e 6
 • Pamje Panoramike nga Deti
 • Dalje ne ballkon
 • Parking ne garazh Falas
 • Hyrje ne pishine Falas
 • 30 metra larg bregut te detit 
 • Dhoma e ndenjes:
  • TV Plazma
  • Wi-Fi falas
  • Dalje ne ballkon
  • Kolltuk
  • Kuzhine
  • Ene Kuzhine
  • Tavoline ngrenie
  • Ajer i kondicionuar
 • Dhoma e gjumit 1:
  • Dollap
  • Krevat cift
  • Pamje nga deti
 • Dhoma e gjumit 2:
  • 2 krevate tek
  • Dollape
 • Ballkoni:
  • Pamje panoramike 
  • Mobilje karrige dhe tavoline
 • Banje:
  • Dush
  • Uje i ftohte/ nxehte
  • Tualet
 • Pishine e brendshme dhe e jashtme
 • Dimensionet jane:
  • Pishina e jashtme: 30m x 10m
  • Pishina e brendshme: 15 m x 8 m 
  • Pishina e brenshme eshte e hapur edhe ne dimer..
  • Shezllone falas
 • Per 4 te rritur + 1 femije nen 4 vjec

Weekly prices:

 • 12 May – 08 Jun:.................. 315 Euro/week
 • 09 Jun –  06 Jul:............... ... 410 Euro/week
 • 07 Jul –  13 Jul:................. .. 540 Euro/week
 • 14 Jul –  27 Jul: ................... 600 Euro/week
 • 28 Jul –  12 Aug: .................. 630 Euro/week
 • 13 Aug – 24 Aug: ................  600 Euro/week
 • 25 Aug – 01 Sep: ................. 460 Euro/week
 • 02 Sep – 09 Sep: ..................410 Euro/week
 • 10 Sep – 14 Dec: ..................315 Euro/week
 • 15 Dec – 04 Jan: .................. 410 Euro/week

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings