Apartament Pushimi 1+1 me Qira ne Vlore


APARTAMENT PUSHIMI ME NJE DHOME GJUMI NE QYTETIN E VLORES. I orientuar shume bukur ky apartament me pamje nga deti do jua beje pushimet tuaja po aq perfekte sa dhe kerkoniShume komod dhe i pershtatshem per pushimet tuaja familjare apo ne grup shoqeror. 

APARTAMENT PUSHIMI ME QIRA NE VLORE:

 • Siperfaqja e apartamentit: 51 m2
 • Ka 1 dhome gjumi
 • Ndodhet ne katin e 3
 • Pamje Panoramike nga Deti
 • Dalje ne ballkon
 • Parking ne garazh Falas
 • Hyrje ne pishine Falas
 • 30 metra larg bregut te detit 
 • Dhoma e ndenjes:
  • TV Plazma
  • Wi-Fi falas
  • Dalje ne ballkon
  • Kolltuk
  • Kuzhine
  • Ene Kuzhine
  • Tavoline ngrenie
  • Ajer i kondicionuar
 • Dhoma e gjumit:
  • Dollap
  • Krevat cift
  • Pamje nga deti
 • Ballkoni:
  • Pamje panoramike 
  • Mobilje karrige dhe tavoline
 • Banje:
  • Dush
  • Uje i ftohte/ nxehte
  • Tualet
 • Pishine e brendshme dhe e jashtme
 • Dimensionet jane:
  • Pishina e jashtme: 30m x 10m
  • Pishina e brendshme: 15 m x 8 m 
  • Pishina e brenshme eshte e hapur edhe ne dimer..
  • Shezllone falas
 • Per 3 te rritur + 1 femije nen 4 vjec

Weekly prices:

 • 12 May– 08 Jun:....................300 Euro/week
 • 09 Jun – 06 Jul:.....................390 Euro/week
 • 07 Jul  – 13 Jul: ....................510 Euro/week
 • 14 Jul  – 27 Jul: ....................570 Euro/week
 • 28 Jul  – 12 Aug: ..................600 Euro/week
 • 13 Aug – 24 Aug: ................. 570 Euro/week
 • 25 Aug – 01 Sep: ..................435 Euro/week
 • 02 Sep – 09 Sep: ..................390 Euro/week
 • 10 Sep – 14 Dec: ..................300 Euro/week
 • 15 Dec  - 04 Jan:....................390 Euro/week

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings