Apartament Pushimi Me Qira Ne Vlore


Apartament pushimi ne Vlore. Apartamenti eshte ne kushte shume te mira. Eshte i pajisur me mobilim shume te mire dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje familje qe te kaloje pushime sa me komode ne qytetin e Vlores. I pershtatshem per 4 te rritur + 1 femije nen 4 vjec.

Apartament Pushimi me Qira ne Vlore:

 • Siperfaqja - 70m2
 • Apartament 1+1
 • Kuzhine e kompletuar me:
  • furre
  • frigorifer
  • lavastovilje
 • Dhome ndenje me:
  • divan
  • TV
  • kondicioner
  • tavoline ngrenie me karrige
 • Dhome gjumi me:
  • krevat cift
  • dollap
 • 1 banjo
 • I pershtatshem per 3 te rritur + 1 femije nen 4 vjec

Cmimet javore:

 • 03 Jan - 11 May:..............216 Euro/Week
 • 11 May - 08 June:.............244 Euro/Week
 • 08 Jun - 06 July:...............310 Euro/Week
 • 06 Jul - 13 July:................423 Euro/week
 • 13 Jul - 17 Aug:................470 Euro/week
 • 17 Aug - 24 Aug:..............423 Euro/Week
 • 24 Aug - 31 Aug:..............310 Euro/Week
 • 31 Aug - 14 Sep:..............244 Euro/Week
 • 14 Sep - 14 Dec:..............216 Euro/Week
 • 14 Dec - 03 Jan:...............310 Euro/Week

Similar Listings