Shtepi pushimesh ne Vlore


SHTEPI PUSHIMI ne nje KOMPLEKS TURISTIK ne RADHIME, Vlore. Nje kompleks i Organizuar mire, me gjelberim, veranda ne cdo shtepi, pishine ne dispozicion te pushuesve, dhe ushqim bio i mundesuar nga zona pereth. Ndodhet 1.5 km nga plazhi Radhime, Vlore..

Karakteristikat e Viles me qira ne Vlore

 • Apartamentet 38 m2
 • Dhoma e gjumit 1
  • krevat dopio
  • garderobe
  • A/C
  • Lcd TV
 • Dhoma e gjumit 2
  • 2 krevate tek
  • frigorifer
 • Banja me dush
 • Verande 8 m2
 • Pishine
 • Max 4 te ritur + 1 femije nen 4 vjec

Cmimet javore:

 • 01 Jan - 31 May:.................280 Euro/week
 • 01 Jun - 31 Jun:..................350 Euro/week
 • 01 Jul - 31 Aug:...................490 Euro/week
 • 01 Sep - 30 Sep:.................350 Euro/week
 • 01 Oct - 31 Dec: .................280 Euro/week

Similar Listings