Apartament pushimi ne Vlore. Apartament me qira prane plazhit ne Shqiperi.


Apartament Pushimi ne Shqiperi. Merrni me qera apartamente ne qytetin e Vlores. Apartament me nje dhome gjumi, totalisht i mbiluar ne vije te pare, me pamje te papenguar te gjirit te Vlores dhe te Karaburunit.

Karakteristika te Apartamentit me Qira ne Vlore:

 • Siperfaqe - 40m2
 • 1 dhome dite me:
  • 2 krevate tek
  • TV
  • Tavoline ngrenie me karrike
 • 1 dhome gjumi me:
  • Krevat dopio
  • Dollap
 • Kizhine e kompletuar:
  • Frigorifer
  • Furre
  • Aspirator
 • 1 njesi AC ne apartament
 • 1 banjo
 • Parkim
 • Pozicionuar ne katin perdhe

Cmimet Javore:

 • 09 Jan – 13 May:................ 220 Euro/week
 • 14 May – 10 Jun:................. 250 Euro/week
 • 11 Jun – 08 Jul:................. 320 Euro/week
 • 09 Jul – 15 Jul: ..................430 Euro/week
 • 16 Jul – 19 Aug: .................480 Euro/week
 • 20 Aug – 26 Aug: ................430 Euro/week
 • 27 Aug – 02 Sep: .................320 Euro/week
 • 03 Sep – 16 Sep: ..................250 Euro/week
 • 17 Sep – 16 Dec: ..................220 Euro/week
 • 17 Dec – 06 Jan: ................. 320 Euro/week

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings