Apartament Pushimi per shitje ne Vlore. Shtepi Pushimi ne Vlore


Shtepi ne shitje ne Vlore, Radhime Apartament pushimi me nje dhome gjumi, i mobiluar plotesisht, dhe vetem 2 min larg detit ne Radhime.

Karakteristikat e Apartament Pushimi ne Vlore:

 • Apartamenti 59.03 m2
 • 1 dhome ndenje
  • divane
  • Lcd TV
  • A/C
  • Tavoline ngrenje
 • Kuzhina
  • frigorifer
  • 2 plita gatimi
  • aspirator
 • Dhoma e gjumit
  • krevat dopio
  • garderobe
 • 1 ballkon
 • 1 banje
 • Kati 1

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings