Apartament me dy dhoma gjumi per shitje ne Vlore. Apartament me pamje deti per shitje ne Shqiperi.


Albania Property Group ofron per Shitje APARTAMENT ne VLORE me dy dhoma gjumi. Apartament ne vije te pare me pamje te bukur nga deti.

Karakteristika te APARTAMENTIT ne VLORE per SHITJE:

 • Siperfaqe - 118 m2
 • Pozicionuar ne katin e dyte
 • Rezidenca ka 8 kate
 • Ne vije te pare te ndertimit 
 • Apartament me pamje deti
 • 2 Dhoma gjumi
 • Dhoma e dites + Kuzhine
 • 1 Banjo
 • 2 Ballkone
 • Ashensor ne rezidence
 • Prane bareve dhe restoranteve

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings