Vila Stairs Per Shitje Ne Kepin E Rodonit Gjiri I Lalzit


Vila per Shitje ne Resortin Turistik Kepi Rodonit ne Detin Adriatik, ne Veri te Durresit. I rrethuar nga plazhet private dhe nje pamje mahnitese deti. Projektuar me nje stil klasik me hapesira te bollshme dhe te ndritshme. I vendosur ne menyre perfekte per te shijuar pamjen panoramike te Kepit te Rodonit nga te gjitha anet. Me kopsht dhe nje pishine per tu ndjere të relaksuar ne çdo moment.

Vila Luksoze per Shitje ne Kepin e Rodonit

 • Siperfaqe ndertimi - 189 m2
  • Siperfaqe e brendshme  - 122.5 m2
  • Siperfaqe pishine - 26 m2
 • Siperfaqe totale trualli - 687 m2
  • Siperfaqe trualli - 515 m2
  • Siperfaqe e perbashket - 172 m2
 • Kopsht
 • Dy hapesira parkimi
 • Dhome ndenje
 • Kuzhine
 • Tre dhoma gjumi
 • Tre banjo
 • Lavanderi

Resorti Turistik Kepi i Rodonit 

Kepi i Rodonit ose Kepi i Skënderbeut është një rrip toke ne forme gadishulli në Detin Adriatik. Ai shtrihet në formë trekëndëshi midis gjirit të Rodonit në veri dhe atij të Lalzit në jug. Kepi i Rodonit është kepi më i madh në vendin tonë, i cili mbyll nga ana e jugut gjirin e Drinit. Në Kep ndodhet kalaja e Rodonit, e ndërtuar nga Skënderbeu në 1463 dhe Kisha Shën Antoni.
Kepi i Rodonit Green Village është një resort turistik që ofron 48 Vila Elitare dhe një Hotel me pishina të brendshme dhe spa. Ndodhet 50 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës dhe 45 km nga Porti i Durrësit

Sherbimet qe ofron resorti

 • Pastrimi i kopshtit dhe pishinës
 • Mirëmbajtja e të gjitha hapësirave të përbashkëta - rruga, hapësira publike, ndriçimi
 • Deponimi i ujërave të ndotura dhe mbledhja e mbeturinave
 • Shërbimi administrativ dhe shërbimi postar
 • Mundësitë e menaxhimit të jashtëm gjatë periudhës së papërdorur sipas kërkesave të pronarëve
 • Parkim individual i sigurt dhe i siguruar me hapësira të mëdha kushtuar pronarëve të vilave dhe pushuesve
 • Shërbim sigurie 24 orë që kontrollon të gjithë zonën e resortit
 • Hapesira sportive të cilat përfshijnë fusha basketbolli dhe futbolli, si dhe një fushë tenisi

Shenim i Rendesishem:

 • Vilat në Kepin e Rodon Green Village shiten pa mobilje.
 • Fotografitë nga njësitë e mostrave përdoren në mënyrë që klientët të kenë një ndjenjë të të jetuarit në vila.

Similar Listings