Apartament pushimi me qera ne Dhermi,Vlore


APARTAMENT PUSHIMI ME PAMJE NGA DETI NE DHERMI, VLORE.Apartament totalisht i kompletuar dhe i nje cilesie te larte ne katin e dyte te nje rezidence 3 kateshe me pishine dhe hapesire Barbecue.Kopeshti i zbukuruar me bime dekorative.

APARTAMENT PUSHIMI ME QERA NE DHERMI,VLORE

 • Siperfaqja Apartamentit: 65m2
 • Ndodhet ne katin e dyte te nje rezidence 3 kateshe
 • Konstruksion i nje cilesie te larte
 • Muret e jashtme me izolim termik
 • Pamje panoramike e bregdetit te Dhermiut
 • Vetem 500 m ne vije te drejte larg nga plazhi
 • Dhoma ndenjes:
  • Divane
  • TV me ekran te sheshte
  • Ajer i kondicionuar
  • Ballkon
 • Kuzhina:
  • Kundrabufe
  • Furre
  • Aspirator
  • Frigorifer
  • Mikrovale
  • Tavoline ngrenie per 4 persona
  • Makine kafeje
 • Dhome cift:
  • Krevat dopio
  • Dollap 
  • Komo me pasqyre
  • Ajer i kondicionuar
 • Banjo totalisht e kompletuar 
 • Dritare dopio xham
 • Bime dekorative ne kopesht
 • Pishine
 • Vend Barbecue
 • Parking i garantuar per pushuesit.

 

Weekly Prices:

01 Jun--30 Jun :.....................................616 Euro/week;

01 Jul--31 Aug :......................................700 Euro/week;

01 Sep--30 Sep :................................... 616 Euro/week;

 


Similar Listings