Apartament per shitje ne Dhermi ne kompleks me pishine. Apartamente per shitje ne Shqiperi.


APARTAMENT per SHITJE ne DHERMI, SHQIPERI. Apartament me nje dhome gjumi, totalisht i mobiluar. Apartament ne kompleks me pishine dhe me cilesi ndertimi te larte ne fshatin e bukur te Dhermiut.

Karakteristika te Apartamentit per Shitje ne Dhermi:

 • Siperfaqe - 65 m2
 • Pozicionuar ne katin e dyte
 • Rezidenca me 3 kate
 • Pamje nga deti
 • Ballkon
 • 1 dhome gjumi
 • Dhome dite+ Kuzhine
 • Kjo rezidence ndodhet ne fshatin e Dhermiut, Riviera Shqiptare
 • Pamje mbi plazhin dhe te gjithe gjirin e Dhermiut
 • Vetem 500 metra ne vije ajrore nga deti i kalter
 • Ndertim me cilesi te larte
 • Muret e jashtme me izolim termik
 • Banjo
 • Dritare me dopio xham
 • Pishine
 • Kopesht me peme dekorative, lule dhe bime
 • Zone per Barbecue 
 • Parkim per te gjithe residentet

* Te gjitha mobiljet te perfshira ne cmim !!!

Rreth Dhermiut

 •  Eshte pa dyshim destinacioni turistik numer nje ne Shqiperi
 •  Fshati bregdetar i Dhermiut ndodhet në pjesën jugperëndimore të Shqipërisë
 • Ky fshat është i famshëm për ujërat e tij kristal të pastër
 • Ofron një kombinim të bukur të detit dhe maleve në pjesën e prapme.
 • 15 minuta nga Parku Kombetar i Llogarase
 • 20 min me makinë nga Himara
 • 50 min  nga Vlora, qyteti më i madh i jugut të Shqipërisë
 • 2 orë me makinë nga Saranda, qyteti i vogël turistik të Shqipërisë
 • Dhermiu ka mesatarisht 300 dite me diell.

Avantazhe te Tjera:

 • Një rrugë e re në mes të Vlorës dhe Sarandes ka përfunduar.
 • Porti i madh i Vlores sjell me mijëra turistë çdo vit.
 • Biznesit në rritje të shpejtë në Riviera për shkak të interesit të lartë nga të huajt.
 • Mungesa e strehimit në sezonin e verës.
 • Turizmi po rritet me mbi 15% në vit

Similar Listings