Shitet Apartament 2+1 ne Dhermi. Apartament Modern me Mobilim


Apartament Me Dy Dhoma Gjumi Ne Shitje Ne Dhermi. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri, i vendosur ne nje zone shume te mire dhe me cilesi te larte ndertimi. Apartament me pamje nga deti dhe i kompletuar me gjithcka te nevojshme ne menyre moderne.

Apartament Ne Shitje Ne Dhermi

 • Siperfaqe totale - 114 m2
  • Sip. apartamenti
  • Veranda
 • Apartament me dy dhoma gjumi
 • I ndertuar ne dy kate
 • Salloni + Kuzhine
  • Divane
  • Televizor
  • Kondicioner
  • Tavoline ngrenie
  • Pianure + Sobe
 • Dhome kryesore e gjumit me krevat dopio
 • Dhoma tjeter me dy krevate tek
 • Dy banjo
 • Rezidence e mire-organizuar
 • Cilesi e larte ndertimi
 • Pozicion shume i mire dhe afer detit

Similar Listings