Apartamente me qera ne Durres


Apartament pushime me qera prane plazhit ne jug te Durresit. Kjo prone me qera mund te akomodoje 5 persona dhe eshte e pajisur plotesisht. Ajo ndodhet ne mes te nje fshati turistik e rrethuar me pisha dhe vetem 15 metra larg plazhit. Duke qene me pak se 1 km nga rruga kryesore kjo e ben te lehte levizjen drejt vendeve me interes per t'u vizituar ne Kruje, Berat, Durres dhe Kryeqytetin Shqipetar Tirana.

Karakteristikat e Apartamentit me Qira ne Durres

 • Siperfaqja -65m2.
 • Ndodhet ne katin e pare.
 • E mobiluar.
 • 100 metra nga deti.
 • 1 dhome ndenje me:
  • Kolltuqe
  • Tavoline me 6 karrige
  • Ajer i kondicionuar
  • Televizor
 • 1 dhome gjumi me:
  • Krevat dopjo
  • Dollap
 • Kuzhine e kompletuar.
 • 1 banjo.
 • Rezidenca ka 2 kate.

Cmimet javore:

 • 09 Jan – 13 May:................ 220 Euro/week
 • 14 May – 10 Jun:................. 240 Euro/week
 • 11 Jun – 08 Jul:................. 310 Euro/week
 • 09 Jul – 15 Jul: ..................420 Euro/week
 • 16 Jul – 19 Aug: .................465 Euro/week
 • 20 Aug – 26 Aug: ................420 Euro/week
 • 27 Aug – 02 Sep: .................310 Euro/week
 • 03 Sep – 16 Sep : ..................240 Euro/week
 • 17 Sep – 16 Dec: ..................220 Euro/week
 • 17 Dec – 06 Jan: ................. 310 Euro/week

Similar Listings