Shtepi me Qera ne Qerret, Durres


Apartament pushimi me qera ne Durres, vetem 35 minuta nga aeroporti i Tiranes. Ky apartament ndodhet ne nje vile, ne jug te Durresit. Eshte e mobiluar mire dhe ka nje oborr te bukur si dhe hyrje te lire per ne pishine. Pzicionuar ne nje fshat turistik, ofron gjithe komoditetet e nevojshme per pushiesit, vetem 150 metra larg detit.

Karakteristikat e Apartamentit me Qira ne Durres

 • Siperfaqe apartamenti - 67m2.
 • Oborr - 300 m2.
 • Verande me tavoline e 4 karrige
 • Dhome ndenje me:
  • TV me antene satelitare
  • Divane
  • Tavoline mesi
  • Kuzhine e kompletuar me cdo gje te nevojshme
  • Furre elektrike
 • Dhome gjumi me:
  • Krevat dopio
  • Dollap
 • Kondicionere
 • Dhoma plot drite
 • Vend parkimi
 • Pishine e perbashket - 300 m2
 • Numri maksimal i pushuesve: 3 te rritur + 1 femije nen 5 vjec.

Cmimet javore:

 • 07 Jan – 12 May: ............... 200 Euro/week
 • 13 May – 09 Jun: ............... 220 Euro/week
 • 10 Jun – 07 Jul: ................. 280 Euro/week
 • 08 Jul – 14 Jul: .................. 380 Euro/week
 • 15 Jul – 28 Jul: .................. 420 Euro/week
 • 29 Jul - 14 Aug: ................. 440 Euro/week
 • 15 Aug – 25 Aug: ............... 420 Euro/week
 • 26 Aug – 01 Sep: ............... 280 Euro/week
 • 02 Sep – 15 Sep: ............... 220 Euro/week
 • 16 Sep – 15 Dec: ............... 200 Euro/week
 • 16 Dec – 06 Jan: ................ 280 Euro/week

Similar Listings