Papafingo me Qera ne Durres. Apartament Pushimi ne Shqiperi


Papafingo me Qera ne Durres. Ka pamje te plote te detit dhe ndodhet pak metra distance nga plazhi. Apartament me shume hapesire, me nje dhome gjumi. Eshte i pershtatshem deri ne 4 persona. Vendndodhje shume e mire, afer qendres se qytetit dhe prane plazhit ranor.

 

Papafingo me Qera ne Durres:

 • Siperfaqe e apartamentit - 100 m2
 • Veranda - 25 m2
 • Pozicionuar ne kat te 14
 • Dhome ndenje:
  • TV
  • Divane
  • Tavoline ngrenie + Karrige te larta
  • Akses ne ballkon
 • Kuzhina:
  • Frigorifer
  • Ene kuzhine
  • Makine kafeje
  • Furre + Pianure
  • Tavoline ngrenie + Karrige
 • Dhome gjumi:
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Akses ne ballkon
 • Banjo:
  • Dush
  • Lavatrice
 • Pamje e plote e detit
 • I mobiluar mire
 • Ajer i kondicionuar ne te gjitha ambjentet
 • 5 minuta nga qendra e qytetit
 • Vetem 10 m nga plazhi
 • Prane bareve dhe restoranteve

 

Cmimet Javore:

 • 01.01-31.05...................300 Euro/Java
 • 01.06-14.06...................330 Euro/Java
 • 15.06-30.06...................370 Euro/Java
 • 01.07-10.07...................505 Euro/Java
 • 11.07-23.08...................600 Euro/Java
 • 24.08-31.08...................505 Euro/Java
 • 01.09-10.09...................370 Euro/Java
 • 11.09-30.09...................330 Euro/Java
 • 01.10-31.12...................300 Euro/Java

Similar Listings