Papafingo Me Qera Ne Durres


Papafingo me Qera ne Durres. Ka pamje te plote te detit dhe ndodhet pak metra distance nga plazhi. Apartament me nje dhome gjumi. I pershtatshem  deri ne 4 persona. Eshte i pajisur me gjithshka qe duhet gjate pushimeve tuaj, nga pajisjet e kuzhines, te tualetit dhe gjithshka tjeter.

 

Papafingo me Qera ne Durres:

 • Siperfaqe e apartamentit - 100 m2
 • Veranda - 25 m2
 • Pozicionuar ne kat te 14
 • Dhome ndenje:
  • TV
  • Divane
  • Tavoline ngrenie + Karrige te larta
  • Akses ne ballkon
 • Kuzhina:
  • Frigorifer
  • Ene kuzhine
  • Makine kafeje
  • Furre + Pianure
  • Tavoline ngrenie + Karrige
 • Dhome gjumi:
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Akses ne ballkon
 • Banjo:
  • Dush
  • Lavatrice
 • Pamje e plote e detit
 • I mobiluar mire
 • Ajer i kondicionuar ne te gjitha ambjentet
 • 5 minuta nga qendra e qytetit
 • Vetem 10 m nga plazhi
 • Prane bareve dhe restoranteve

 

Cmimet Javore:

 • 01.01-31.05...................300 Euro/Java
 • 01.06-14.06...................330 Euro/Java
 • 15.06-30.06...................370 Euro/Java
 • 01.07-10.07...................505 Euro/Java
 • 11.07-23.08...................600 Euro/Java
 • 24.08-31.08...................505 Euro/Java
 • 01.09-10.09...................370 Euro/Java
 • 11.09-30.09...................330 Euro/Java
 • 01.10-31.12...................300 Euro/Java

Similar Listings