Apartament pushimi prane detit ne Durres


APARTAMENT ME QERA NE DURRES.

Dhome ndenje e rehatshme, me nje dhome gjumi  dhe 1 banjo. E mobiluar me te gjitha gjerat e nevojshme. Pamje deti. E pershtatshme per 5 te rritur dhe 1 femije nen 4 vjec.

Apartament per qera ne DURRES:

 • Siperfaqja e apartamentit - 70 m2
 • Apartament cilesor
 • Vetem 10 metra nga deti
 • 10 minuta nga qyteti i Durresit
 • Pamje deti nga ballkoni
 • Nje dhome gjumi
 • Nje banjo
 • E mobiluar mire 
 • Kuzhina me te gjitha gjerat e nevojshme 
 • Tavoline ngrenie
 • Lavatrice
 • TV ne apartament
 • Ndodhet ne katin e 4
 • Rezidenca me 7 kate
 • Ashensor
 • Max 5 te rritur dhe 1 femije nen 4 vjec

Weekly prices:

 • 07 Jan – 12 May: ................................ 161Euro/week
 • 13 May – 09 Jun: ................................ 182 Euro/week
 • 10 Jun – 07 Jul: .................................. 231 Euro/week
 • 08 Jul – 14 Jul: ................................... 315 Euro/week
 • 15 Jul – 28 Jul: ................................... 350 Euro/week
 • 29 Jul - 14 Aug: .................................. 370 Euro/week
 • 15 Aug – 25 Aug: ................................ 350 Euro/week
 • 26 Aug – 01 Sep: ................................ 231 Euro/week
 • 02 Sep – 15 Sep : ............................... 182 Euro/week
 • 16 Sep – 15 Dec: ................................ 161 Euro/week
 • 16 Dec – 06 Jan: ................................. 231 Euro/week

Similar Listings