Shtepi Pushimi Ne Perla Resort Gjiri i Lalzit


Apartament pushimi me qera Perla ResortI pershtatshem per 6 persona. Vetem 30 min larg nga Aeroporti "Nënë Tereza" dhe pak hapa nga plazhi. Apartament i mobiluar plotesisht me te gjitha detajet, per tu ndjere si ne shtepi.

Karakteristikat e Apartamentit me qira ne Perla Resort

 • Apartamenti - 62 m2
 • Kati - Pare
 • Internet
 • Dhoma e Ndenjes
  • Divan
  • Kolltuk
  • TV me ekran te sheshte
  • Tavolin mesi
 • Kuzhina
  • Furre
  • Aspirator
  • Frigorifer
  • Tostier
  • Tavoline + 4 karrige
 • Dhoma e Gjumit
  • Krevat Dopio
  • Krevat Marinar
  • Dollap Rrobash + Pasqyre
 • Banjo
  • Dush + Kabine Dushi
  • Lavaman + Pasqyre
  • Lavatrice
  • WC + Bide
 • Ballkone:
  • Tavoline + 2 Karrige

 

 • Drite te plote ne cdo dhome
 • Vende parkimi Falas
 • Maximumi 4 Persona
 • Weekly Price
  01 Jan - 30 Jun:...............560 Euro/Week
  01 Jul - 31 Aug:................630 Euro/Week
  01 Sep - 31 Dec:...............560 Euro/Week

Similar Listings