Apartament Pushimi ne Durres Buze Detit


Apartament Pushimi ne Durres prane plazhit. Totalisht i mobiluar me gjithcka qe mund t'ju duhet gjate qendrimit tuaj. Ndodhet ne nje zone te qete buze detit ne Shkembin e Kavajes.

Apartament Pushimi ne Durres i mobiluar dhe ne nje zone te qete. 

 • Siperfaqe - 55 m2
 • WI-FI
 • Kati i 6-te
 • Me pamje nga rruga
 • Dhoma e Ndenjes dhe Kuzhina
  • Divan
  • Tavoline
  • TV i sheshte
  • 4 karrige
  • Kondicioner
  • Sobe
  • Aspirator
  • Frigorifer
 • Dhoma e gjumit:
  • Krevat Dopio
  • Rafte Rrobash
  • Pasqyre
 • Banjo:
  • Bide + Wc
  • Lavaman
  • Pasqyre
  • lavatrice
 • Ballkon

Cmimet javore:

 • 01.01-31.05.......................280 Euro/Java
 • 01.06-14.06.......................310 Euro/Java
 • 15.06-30.06.......................360 Euro/Java
 • 01.07-10.07.......................480 Euro/Java
 • 11.07-23.08.......................560 Euro/Java
 • 24.08-31.08.......................480 Euro/Java
 • 01.09-10.09.......................360 Euro/Java
 • 11.09-30.09.......................310 Euro/Java
 • 01.10-31.12.......................280 Euro/Java

Similar Listings