Apartament Merville me Qera. Apartament Pushimi ne Durres


Apartament Pushimi me Qera i pozicionuar vetem disa hapa distance me plazhin ranor. Eshte totalisht i mobiluar dhe i pajisur me gjithshka qe mund t'ju duhet gjate pushimeve tuaja. Eshte vetem 10 minuta larg qendres se qytetit dhe 30 - 40 minuta nga Aeroporti Internacional i Tiranes.

 

Apartament Pushimi me Qera:

 • Siperfaqe - 60 m2
 • Dhoma e ndenies
  • Zona e pushimit:
   • Divan kend + TV + Tavoline mesi
  • Kuzhina:
   • Ene kuzhine
   • Frigorifer 
   • Furre + Pianure  
   • Tavoline ngrenie + Karrige
 • Dhoma e gjumit:
  • Krevat dopio
  • Krevat marinari
  • Dollap
 • Banjo:
  • Dush
  • Lavatrice
 • WiFi falas
 • Ajer i kondicionuar ne te gjithe ambjentin
 • Ndodhet ne katin e 6
 • Ndertesa ka 9 kate
 • Ashensor ne rezidence
 • Parkim publik prane nderteses
 • Bare and restorante prane

 

Cmimet Javore:

 • 01.01-31.05...................260 Euro/Java
 • 01.06-14.06...................290 Euro/Java
 • 15.06-30.06...................340 Euro/Java
 • 01.07-10.07...................450 Euro/Java
 • 11.07-23.08...................530 Euro/Java
 • 24.08-31.08...................450 Euro/Java
 • 01.09-10.09...................340 Euro/Java 
 • 11.09-30.09...................290 Euro/Java
 • 01.10-31.12...................260 Euro/Java

Similar Listings